Podejmuj szybciej
lepsze decyzje.

01

Nowa jakość w zarządzaniu informacją

iCDE pomaga gromadzić i udostępniać dokumenty oraz dane na wszystkich etapach inwestycji.

Możliwość koordynacji i analizy informacji z wielu źródeł sprawia, że iCDE to nie tylko wydajna baza danych, ale przede wszystkim aktywne źródło wiedzy o inwestycji. Platforma została opracowana bazując na najnowocześniejszych technologiach IT, dzięki czemu jej pojemność może swobodnie rosnąć z zachowaniem pełnej wydajności.

Twoje dane są cały czas w pełni bezpieczne, niezależnie czy wdrożysz aplikację iCDE w wybranej chmurze publicznej, czy na własnym, dedykowanym serwerze. iCDE zostało stworzone zgodnie z najnowszymi standardami bezpieczeństwa danych.

02

Przyjazny i nowoczesny interfejs

To Ty decydujesz jakie dane chcesz oglądać, kiedy i w jaki sposób.

Funkcjonalność iCDE implementowana od pierwszej linijki kodu zgodnie z ISO 19650 została rozszerzona o inteligentne foldery, widoki danych, wizualizacje modeli BIM i danych przestrzennych czy wsparcie dla dowolnych procesów komunikacji i obiegu dokumentacji.

Co szczególnie ważne, iCDE łatwo integruje się z narzędziami, których Twój zespół już używa. Nasze oprogramowanie nie wymaga zmiany dobrych nawyków, funkcjonujących w Twojej firmie od lat, a nawet pozwoli Ci wynieść je na nowy poziom.

03

Jedno miejsce dla wszystkich danych

Dzięki integracji danych różnych typów oraz informacji pochodzących z różnych źródeł platforma iCDE pozwala na kompleksowe zarządzanie inwestycją.

Możesz ją na bieżąco dostosowywać do potrzeb Twojego zespołu. Wykorzystując możliwości, jakie daje iCDE można znacząco zoptymalizować procesy wymiany informacji oraz zniwelować, częsty w projektach inwestycyjnych, chaos informacyjny.

Platforma jest zbudowana na podstawie idei OpenBIM oraz wykorzystanie otwartych standardów danych, w szczególności IFC, BCF, PDF i formatów OGC.