Poznaj zespół
InfraByte

Pasja, elastyczność,
zaufanie​

… są siłą napędową naszej firmy.

Rozwijaj swoje umiejętności i kompetencje​

Wierzymy, że rozwój pracownika to podstawa rozwoju firmy. Ludzie, z którymi współpracujemy, są naszą inwestycją w przyszłość i podstawą sukcesu.​

Kształtuj swoje stanowisko pracy​

Cenimy odpowiedzialność i kreatywność. Nie boimy się zmian. Odrzucamy micromanagment i zapewniamy naszym pracownikom dużą autonomię i swobodę działania.​

Buduj produkt, z którego będziesz dumny​

Lubimy słuchać, cenimy konstruktywną krytykę i otwarcie podchodzimy do nowych rozwiązań. Spieramy się i… wspieramy, bo jesteśmy przekonani, że najlepsze aplikacje tworzone są przez zgrane zespoły.​

Maciej

Od dziecka lubiłem budować. Najpierw budowałem z klocków, potem dorosłem do betonu i stali, by ostatecznie odnaleźć się w świecie BIMu. Aktualnie wykorzystuję swoje doświadczenie przy tworzeniu aplikacji inżynierskich.

Moją prawdziwą pasją jest budowanie i rozwój zespołów gotowych podjąć się każdego wyzwania.

Wojciech

Uwielbiam rozwiązywać złożone problemy. Sprowadzam wizje i pomysły do sprawnie działających rozwiązań. Krytykuję, żeby zmieniać. Zmieniam, żeby krytykować.

 

Łukasz

Zawsze zwracam uwagę na szczegóły, gdyż to one stanowią różnicę między dobrym a doskonałym. Nie boję się żadnych wyzwań, a każdą przeszkodę traktuję jako okazję do nauki.

Czuję dumę z powodu każdej osoby, której praca stała się łatwiejsza dzięki moim wysiłkom.

Magdalena

Fascynuje mnie tłumaczenie złożonych zagadnień biznesowych z języka ludzkiego na ten zrozumiały dla komputera oraz prezentowanie algorytmu w sposób czytelny dla człowieka. Tak łączę dziedziny, które zawsze były mi bliskie – matematykę, logikę i lingwistykę.

Programowanie jest dla mnie wciągającą łamigłówką logiczną, od której ciężko się oderwać.

Bartłomiej

Technologia i programowanie to moje życiowe pasje. Poświęcam im każdą wolną chwilę i codziennie uczę się jak być jeszcze lepszym programistą.

Uwielbiam rozwiązywać problemy i logiczne łamigłówki. Wierzę, że w programowaniu najtrudniejsze jest wybranie, które problemy rozwiązać. Aby dojść do najlepszych rozwiązań trzeba zadać odpowiednie pytania.

Yaroslav

Jestem projektantem UX / UI, lubię poznawać nowych ludzi i rozumieć, jak rozwiązują problemy. Widzę w tym okazję do doskonalenia się jako profesjonalista i zastosowania tego w praktyce.

We wszystkich projektach staram się uprościć relacje między ludźmi a interaktywnymi produktami, z których korzystają, biorąc pod uwagę cele biznesowe i ograniczenia technologiczne.

Tworzymy zespół, który nie tylko korzysta z najlepszych, sprawdzonych praktyk w projektowaniu i budowie aplikacji, ale też chętnie próbuje nowatorskich technologii i nieszablonowych rozwiązań.

Zostań częścią
zespołu InfraByte​