Jak to działa?​

Aktualne
i kompletne dane​

trafne decyzje.​

Potrzebujesz tylko przeglądarki i dostępu do internetu i zapanujesz nad przygotowaniem, projektowaniem i realizacją inwestycji budowlanych.

  • Skonfiguruj swój projekt sam albo wykorzystaj gotowe szablony Zaproś do projektu ilu chcesz uczestników i nadaj im uprawnienia.
  • Jeżeli chcesz możesz odzwierciedlić w projekcie strukturę organizacyjną i procesy informacyjne i decyzyjne.
  • Uruchom projekt.
  • Wczytuj i pobieraj dane. Uruchamiaj procesy. Analizuj, przeglądaj, zmieniaj, udostępniaj.
  • Lokalizuj zatory i opóźnienia procesów.
  • Jeżeli o czymś zapomniałeś konfigurując projekt, to nie przejmuj się, w każdej chwili możesz zmienić dowolne ustawienia Twojego projektu.
  • Pracujesz w zespole międzynarodowym? To nie problem, w każdej chwili możesz przełączyć język pracy.
  • Gdy zakończycie projekt, zarchiwizuj i zabezpiecz dane.

Najnowsze technologie na wyciągnięcie ręki​

efektywna
komunikacja

automatyzacja procesów zarządzania dokumentacją

inteligentne repozytorium plików i danych zewnętrznych​

integracja różnorodnych danych (CAD, BIM, GIS)​

Inteligentne repozytorium zintegrowane z danymi projektowymi udostępnia Ci to, czego oczekujesz, we właściwym momencie i bez zbędnych lub nieistotnych informacji.

Dzięki iCDE wykorzystywane dane są:

Kompleksowe i elastyczne podejście do zarządzania dokumentami i danymi powoduje, że iCDE sprawdzi się zarówno w zadaniach inwestycyjnych prowadzonych przy użyciu tradycyjnej dokumentacji 2D, jak i z wykorzystaniem metodyki BIM.

Dokładność w realizacji, elastyczność w definiowaniu potrzeb

Platforma iCDE dostarcza kluczowe funkcjonalności wspierające przygotowanie i prowadzenie projektu budowlanego w technologii cyfrowej: od procesów i danych BIM, poprzez jednolite środowisko danych CDE dla modeli BIM oraz dokumentów, na wsparciu danych i analiz przestrzennych GIS skończywszy. Jest również przeznaczona do prowadzenia projektów wykorzystujących klasyczną dokumentację np. w postaci plików PDF.

1/3

Platforma iCDE pomaga gromadzić, przetwarzać, analizować i udostępniać dane na wszystkich etapach inwestycji budowlanych. Zarządzaj projektem na każdym etapie jego realizacji od koncepcji, poprzez projektowanie i budowę aż po oddanie do użytku.

2/3

iCDE wspiera również specyficzne procesy charakterystyczne dla inwestycji o różnym charakterze np. kubaturowych czy infrastrukturalnych. iCDE jest w pełni przystosowane do polskich standardów etapowania i realizacji projektów. Etapujesz inaczej? Masz indywidualne potrzeby? Nie ma problemu. W iCDE rodzaj, liczbę oraz kolejność etapów możesz zdefiniować samodzielnie.

3/3